Amazing Alex Free

Amazing Alex Free Free 1.0.4

Nowa gra Twórców Angry Birds!

Zalety

  • Ładna grafika i dobra oprawa dźwiękowa
  • Ciekawe plansze

Wady

  • Nic innowacyjnego
  • Tylko 16 pierwszych etapów

Doskonały
9

Amazin Alex to gra logiczna stworzona przez twórców Angry Birds. Tym razem gracz także będzie zmuszony zmierzyć się z prawami fizyki, ale nowa produkcja studia Rovio w niczym nie przypomina serii o Wściekłych Ptakach. Jeśli lubisz gry logiczne, koniecznie sprawdź Amazing Alex!

Amazing Alex na Android to gra w której gracz ma pomóc młodemu chłopcu w rozwiązywaniu zagadek mechanicznych. W dużym uproszczeniu polega to na przemieszczeniu danego przedmiotu w konkretne, wskazane miejsce. Rzeczą tą może być piłka lub sterta książek.

Zadanie nie jest jednak łatwe, a żeby zbudować tor odpowiedni dla przemieszczenia jakiegoś obiektu trzeba się czasem namęczyć. Do dyspozycji dostaniesz kilka przedmiotów, którymi wedle praw fizyki możesz się posługiwać. Balon poleci w górę, półka posłuży jak równia pochyła, a książka przewróci stojący obok niej przedmiot. Cała zaplanowana trasa ma pomoc w osiągnięciu celu i skończeniu planszy.

Pomysł na którym oparty jest Amazing Alex na Android na pewno nie jest oryginalny, a podobne zasady miało już wiele gier. Jednak sama produkcja wykonana jest bardzo poprawnie - posiada miłą dla oka grafikę i bardzo dobrą muzykę. Jedyne czego tu brakuje to innowacja i czegoś, co byłoby wstanie wciągnąć gracza na dłużej.

Amazing Alex to solidna gra, ale na pewno nie powtórzy sukcesu Angry Birds. Na tle podobnych produkcji wygląda całkiem dobrze, ale to nie wystarcza, żeby zawojować świat. Na pewno jednak warto ją sprawdzić!

Nowe poziomy przygotowane przez graczy z całego świata dostępne co tydzień

Zmiany

  • Nowe poziomy przygotowane przez graczy z całego świata dostępne co tydzień
Amazing Alex Free

Download

Amazing Alex Free Free 1.0.4

Opinie użytkowników o Amazing Alex Free